Klimat vintage w Twojej kuchni? Zainspiruj się meblami w stylu retro!Nie da się ukryć, że vintage vibes są teraz w modzie. Czy jesteś fanem wszystkiego, co nowoczesne w połowie wieku, czy wolisz estetykę shabby chic, każdy może łatwo włączyć te trendy do swojego domu. Ale co z tymi, którzy żyją w bardziej nowoczesnej i eleganckiej estetyce? Nie oznacza to, że nie ma wielu opcji, jeśli chcesz wprowadzić klimat retro do swojej kuchni.

Spróbuj techniki marmurkowania

Marmurowy blat i backsplash to klasyczny element wystroju kuchni w stylu retro. Choć może się to wydawać skomplikowanym zadaniem, stworzenie własnych marmurkowych blatów jest znacznie łatwiejsze niż myślisz. Jeśli chcesz uzyskać bardziej śmiały wygląd, możesz użyć techniki marmurkowania opartej na kolorze. Jeśli chcesz uzyskać bardziej subtelny wygląd, możesz wybrać technikę marmurkowania opartą na wzorach. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na odważną, czy subtelną technikę marmurkowania, rezultaty będą oszałamiające i całkowicie unikalne dla Twojej kuchni. Jest to świetny sposób na dodanie inspirowanego stylem retro elementu wystroju do Twojej kuchni bez popadania w przesadę.

Meble i dodatki

Retro szafki kuchenne są gorącym trendem w świecie projektowania, i nie bez powodu. Nadają one Twojej kuchni unikalny wygląd, który jest zarówno nowoczesny, jak i zabytkowy. I są one doskonałym sposobem, aby włączyć trochę oldschoolowy styl do przestrzeni, która może inaczej czuć się zbyt nowoczesny. Jeśli chodzi o to, jak przejść o modernizacji kuchni, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Po pierwsze, możesz wybrać szafki i armaturę w stylu retro zamiast standardowych.

O mnie